ПРИРОДНА ВОДА «ШАЯНКА» – ОСНОВА ЗДОРОВОГО ЖИТТЯ

Вода є основою життя та життєво необхідна не лише протягом дня, а й вночі, коли організм активно відновлюється. Щоб приносити лише користь, вона повинна мати збалансований вміст мінералів та мікроелементів.

Для нормальної роботи органів і систем людина повинна щодня отримувати не менше 10 мг кремнію. Дослідження показали, що раціон звичайних людей не перекриває цю потребу і наполовину. Виходить, що у більшості з них поступово розвивається дефіцит хімічного елемента. Щоб побороти проблему треба використовувати всі доступні засоби. Одним з них є вживання кремнієвої води.

«Шаянка» збагачена мінералами та мікроелементами, які працюють у «тандемі» та доповнюють один одного, борючись з проблемами в організмі. Деякі з цих незамінних «помічників» мають вікову історію, оскільки їх позитивна дія була відмічена далекими предками. Зокрема - кремній, його використовували як природний фільтр, вода ставала м'якою та приємною на смак, а ще надзвичайно прозорою та чистою.

ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ КРЕМНІЮ:

Sed feugiat porttitor nunc, non dignissim ipsum vestibulum in. Donec in blandit dolor. Vivamus a fringilla lorem, vel faucibus ante. Nunc ullamcorper, justo a iaculis elementum, enim orci viverra eros, fringilla porttitor lorem eros vel odio.

Сприяє кращій пружності шкіри обличчя, попереджає передчасне старіння шкіри

Нормалізує рівень цукру в крові, що важливо для всіх, а не лише для діабетиків

Є дієвим для профілактики пародонтозу та підвищеної чутливості ясен

Є ефективним при незначних запальних процесах шлунка та кишкового тракту

БАГАТСТВО ПРИРОДНОГО КРЕМНІЮ:

В Україні небагато джерел води з підвищеним рівнем силікатів (сполук кремнію), вони переважно знаходяться в Закарпатській області. Найпопулярнішими серед них є «Шаянка» з вмістом кремнію 14-20 мг/л, і вода зі свердловин в с. Солотвино з вмістом близько 10 мг/л.
Саме «Шаянка» володіє усіма цілющими властивостями повноцінної природної кремнієвої води для задоволення потреб всього організму. Кремній у її складі має дивовижну властивість – «активує» звичайну воду, очищає її від мікробів і додає особливу природну свіжість. У воді, настояної на кремнії, шкідливі домішки (наприклад, солі важких металів) випадають в осад, знешкоджуються навіть радіоактивні речовини. Недаремно ж у давні часи було прийнято на дно колодязя насипати каміння кремнію, тому вода в таких колодязях мала «джерельну» свіжість. 
Шаянка – мінеральна вода

•   Уповільнює процеси старіння та покращує обмін речовин, що позитивно позначається на Вашій фігурі.
•  Курс питного споживання мінеральної води «Шаянка» забезпечує організм достатньою кількістю кремнію, покращує синтез колагену і кератину, зміцнює нігті та волосся, відновлює клітини шкіри.

БАГАТА КРЕМНІЄМ

•  Завдяки достатній кількості кремнію у воді, в організмі людини легко засвоюється більше 70 життєво важливих вітамінів та мікроелементів.
•  Кремній в мінеральній воді «Шаянка» виконує функцію сорбенту і допомагає організму звільнитися від шлаків, а також покращує ліпідний спектр крові.

Таким чином, мінеральна вода «Шаянка» приносить безцінну користь організму людини. Вона – неодмінна запорука успіху! Адже така мінеральна вода, багата кремнієм, підвищує загальну працездатність, тонізує та наповнює енергією на цілий день. Тому, «Шаянка» ідеально підходить для щоденного вживання під час фізичної активності, оскільки регулює вміст мінералів і підтримує чудовий аква-баланс.

«Шаянка» – мінеральна вода для тих, хто звик завжди бути в русі!