Походження та якість води

“Шаянка” видобувається в екологічно чистому регіоні Карпат, в якому природою створений особливий клімат для відпочинку та рекреації. Перша письмова згадка про “шаянську воду” з`явилася у далекому 1753 році. Щодня, без вихідних, бюветами з цілющою водою користуються сотні відпочивальників та гостей селища Шаян, що на Закарпатті. Щоб мати змогу перевозити воду до інших регіонів і найголовніше - отримати таку ж якісну та багату за складом питну воду як на місці, потрібно було багато часу та фінансових вкладень у сучасне обладнання. Зрештою, спосіб безпосереднього розливу зі свердловини та фасування води біля неї став стандартом “де факто”.

Глибина залягання водного пласту для видобування “Шаянки” становить 100 метрів, що виключає можливість потрапляння у воду сторонніх часток. Ті домішки, які має вода є виключно сухим залишком мінералів та мікроелементів з глибини артезіанської свердловини. Незважаючи на це, використання “Шаянки” для кип`ятіння є надзвичайно комфортним, оскільки вода не залишає накипу.

Склад столової води «Шаянка» вважається унікальним за рахунок її походження. Свердловина, з якої видобувається столова вода «Шаянка» знаходиться на гірському схилі Карпатських гір, захищеному від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Склад столової води «Шаянка» містить основні мінерали і мікроелементи, такі як: К, Na, Mg, Ca та Si, які виконують важливу фізіологічну роль в життєдіяльності організму людини.

Відмінною особливістю столової води є наявність метакремнієвої кислоти - 14-20 мг/дм³, що надає «Шаянці» смак і свіжість джерельної води і наповнює її всіма цілющими властивостями цього мінералу.

Регулярне вживання столової води «Шаянка» (негазована) дозволяє нормалізувати рівень pH, а також створити оптимальні умови для обмінних процесів в організмі. Склад столової води «Шаянка» має низький рівень мінералізації (0,2 - 0,6 г/м³), тому «Шаянка» - найкраща вода для Вашого денного раціону.

«Шаянка» - питна вода, що відповідає найсуворішим стандартам якості та містить кальцій, який:

- позитивно впливає на гормональну систему

- впливає на передачу нервових імпульсів

- попереджає розвиток запальних процесів

- підтримує здоров’я кісток та зубів

«Шаянка» містить натрій, важливий мікроелемент для водно-сольового обміну, який є корисним для:

- нормального засвоєння поживних речовин в організмі

- ефективного перенесення кисню до клітин крові

- стабільної роботи головного серцевого м'яза - міокарда

- нормального водного обміну між клітинами крові та тканин

Столова мінеральна вода «Шаянка» видобувається з карпатських джерел, і завдяки своєму вмісту кремнію сприяє:

- підтриманню судин еластичними та міцними

- активізації засвоєнню кальцію та інших мінералів

- підтриманні здоров'я нігтів, волосся, також сприянні молодості та еластичності шкіри

- в регулюванні обміну речовин

«Шаянка» - вода для щоденного пиття з високою ступінню фільтрації та вмістом магнію, який:

- допомагає нормальній роботі м'язів

- підтримує стійкий ритм серця

- регулює рівень цукру в крові

- бере участь у синтезі колагену

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЛІКАРІВ

Столова мінеральна вода «Шаянка» містить не більше ніж 10 г/л солей, тому її споживання не обмежується строго лікарями. «Шаянка» добре підійде для щоденного вживання, а також з терапевтичною метою, коли потрібно відрегулювати або тримати у нормі сольовий баланс та оптимальний вміст мінералів у організмі. Лікарі радять отримувати мінерали та мікроелементи з різних джерел, отже «Шаянка» діє у тандемі зі здоровим харчуванням, наповнюючи організм енергією та життєвими силами.

Лікарі та дієтологи радять пити воду відразу після пробудження. Таким чином всі робочі процеси в організмі запускаються швидше, прискорюється обмін речовин, а з ним і спалювання жирів. «Шаянку» потрібно пити лише кімнатної температури.

Науково доведено, що вживання достатньої кількості води, особливо зранку, сприяє не лише кращому стану всього організму, а також і схудненню.

Чому потрібно пити Шаянку?

Природна чиста питна вода «Шаянка» - ваше здоров'я, молодість та краса.

Питна вода «Шаянка» - природна структурована вода, яка підтримує процеси травлення і обміну речовин, покращує самопочуття. Може використовуватися для регулярного щоденного вживання.

висока якість

Мінеральна вода «Шаянка» видобувається у курортному регіоні Закарпаття, неподалік від санаторію «Шаян», де і здійснюється розлив мінеральної води, завдяки чому «Шаянка» зберегла природну структуру та збалансований склад мінералів.

«Шаянка» - вода, наповнена енергією карпатських гір, лісів і чистих джерел

«Шаянка» видобувається з природних мінеральних джерел Закарпаття, дарує заряд сил та енергії на цілий день.